Ekibimiz

logo (1)

planetpasd-staff

Planet PASD çalışma sistemi içerisinde yer alan;  su ürünleri mühendisi, endüstri mühendisi, mimar, inşaat mühendisi, iç mimar, 3D tasarımcı, grafiker ve teknisyenlerden oluşan yaratıcı ve enerjik ekibiyle  ve projelerin hayata geçiriliş sürecinde destek aldığı partner firmalarla Türkiye’ de ilk ve tek yüklenici ve uygulayıcı firma olmayı hedeflemektedir.

Bu çalışma ekibi ve partner firmalarla ülkemizde gerçekleştirilen şehir akvaryumları projelerinin yurtdışından gelen yabancı firmalar tarafından  maliyetinin yaklaşık  3 katına tamamlanması yerine özkaynakların kullanımıyla daha uygun maliyetlerle gerçekleştirmeyi misyon edinmiştir.

Ülkemizde  akvaryum ev ve ofis tipi yada dekoratif bir ünite olarak uygulanmaktadır.

Fakat Planet PASD, akvaryum ve su ile yapılabilecek bütün uygulamaları mimari ve konsept fikirler haline getirerek farklı, büyük ve gözalıcı akvaryum projeleri gerçekleştirmek için müşterilerinin talep, bütçe ve mekan imkanlarının tümünü proses içinde bir bütün olarak değerlendirmektedir.

Mimari ve dekoratif açıdan fikir almak, alternatifleri öğrenmek için ekibimizle iletişime geçmeniz bizim için önemlidir.

PLANET PASD

WhatsApp chat