LIFE STYLE SPA BALONCUK DUVARI

Baloncuk Duvarı, Bubble Wall

HAVUZ SEPERATÖRÜ BALONCUK DUVARI

Life Style SPA alanında havuz ve diğer bakım alanlarının şeffaf bir biçimde bölünmek istenmesinden yola çıkılarak Baloncuk Duvarı ® uygulaması yapıldı. Baloncuklar, ortama sakince yayılan klasik müzik notalarıyla ahenk içerisinde hareket ederken loş bir aydınlatmayla hoş bir etki verdi. İki tarafın görüntüsü birbirinden tamamen kopmazken net görüntü engellendi.

Projenin videosu;

Baloncuk Duvarları ® SPA alanlarında seperatör olarak kulanmanın yanı sıra, masaj odalarında, dinlenme alanlarında, karşılama desklerinde veya desk arkalarında da  tercih edilen bir üründür. Konumlandığı mekanın atmosferine uygun etki yaratır. RGB tonlarında renk seçeneğine sahiptir. Kullanıcının tercihine göre tek renk ya da kumandayla yönetebilecek şekilde RGB olarak aydınlatılır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sizlerde projelerinizde su dekoru kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Teknik konuda oldukça bilgili ve tecrübeli olan ekibimiz, projelendirmeden uygulamaya kadar her konuda size yardımcı olmak için burada olacak. Baloncuk Duvarı nasıl yapılır, nasıl tasarlanır, ne gerektirir sizler için bir soru işareti olmaktan çıkacak.

info@planetpasd.com 

 

Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın https://www.instagram.com/planet_pasd/


error: Content is protected !!
WhatsApp chat