LIFE STYLE SPA BALONCUK DUVARI

Baloncuk Duvarı, Bubble Wall

HAVUZ SEPERATÖRÜ BALONCUK DUVARI projesi

Life Style SPA alanında havuz ve diğer bakım alanlarının şeffaf bir biçimde bölünmek istenmesinden yola çıkılarak Baloncuk Duvarı Projesi yapıldı. Baloncuklar, ortama sakince yayılan klasik müzik notalarıyla ahenk içerisinde hareket ederken loş bir aydınlatmayla hoş bir etki verdi. İki tarafın görüntüsü birbirinden tamamen kopmazken net görüntü engellendi.

Projenin videosu;

Baloncuk Duvarları ® SPA alanlarında seperatör olarak kulanmanın yanı sıra, masaj odalarında, dinlenme alanlarında, karşılama desklerinde veya desk arkalarında da  tercih edilen bir üründür. Konumlandığı mekanın atmosferine uygun etki yaratır. RGB tonlarında renk seçeneğine sahiptir. Kullanıcının tercihine göre tek renk ya da kumandayla yönetebilecek şekilde RGB olarak aydınlatılır.

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sizlerde projelerinizde su dekoru kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Teknik konuda oldukça bilgili ve tecrübeli olan ekibimiz, projelendirmeden uygulamaya kadar her konuda size yardımcı olmak için burada olacak. Baloncuk Duvarı nasıl yapılır, nasıl tasarlanır, ne gerektirir sizler için bir soru işareti olmaktan çıkacak.

info@planetpasd.com 

 

Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın https://www.instagram.com/planet_pasd/

 

Önemli Bilgilendirme

Planet PASD Baloncuk Duvarları , uzun ömürlü çalışacak ve bu süre zarfında estetik ve ışıltılı görüntüsünden ödün vermeyecek şekilde üretilmektedir. Taban basıncına dayanım katsayısı hesabına göre minimum 5 mm kalınlığında akrilik kullanılmakta ve paneller Baloncuk Duvarı olarak imal edilmektedir. Firmamızda herhangi amaçla üretilmiş başka materyeller Baloncuk Duvarı olarak kullanılmamaktadır. Sera duvar ve tavanları için üretilen polikarbonat levhalar, ve 2 mm pleksiglastan , çatı örtme amaçlı üretilen sandviç plakalarla ilgimiz yoktur.

Dolayısıyla tüm sistemlerimizde piyasadaki diğer benzer ürünlerden ve imalatçılardan farklı olarak;

-UV dayanımlı, bulanıklık ve sararma yapmayan pleksiglas levhalar,

– Aydınlatmada yüksek ışık veren RGB mercekli modül led,

– İçine doldurulacak suyu kireçten ve bakteriden arındıracak ek reverse osmosis saf su filtresi

– Bakteri oluşumu ve yosunlanma engelleyici kimyasal solüsyon

– Montaj kolaylaştırıcı boyalı profil çerçeve

– Dayanıklı çelikten mamül taşıyıcı ayaklar ve üst tutucular

– Eloksallı alüminyumdan imal edilmiş , isteğe göre siyah, beyaz ve krem renkte boyalı imal edilebilen dış kaplama mevcuttur.

Dolayısıyla almış olduğunuz tüm ürün/proje tekliflerinde içerik karşılaştırması yapmanızı rica ederiz.


WhatsApp chat