BLUEBAY PLATINIUM HOTEL

Baloncuk Duvarı , Bubble Wall

Müşteri
Bedroom Exclusive Night Club
Uygulama
Baloncuk Duvarı
Şehir/Ülke
İstanbul / Tr

Bluebay Platinium Hotel’in lobisinde mekanik kat sebebiyle oluşan bir tavan yükseklik farkı bulunuyordu. Resepsiyon’un etrafının ışık geçiren corian yapılacak olması, asma kata uygulanacak olan ürünü daha da önemli hale getirdi. Ürün hem girişin tam karşısında, hem dışarıdan algılanıyor hem de resepsiyonla bütünlük sağlaması gerekiyordu. Bunun üzerine corian desk ile aynı renk aydınlatmaya sahip, ayrıca mekanın tek renk atmosferine hareket katacak Baloncuk Duvarı® yapılmasına karar verildi.

Asma katın dairesel formuyla bütünleşerek yapılan Baloncuk Duvarı® otele giren ve önünden geçen herkesin ilgisini çeken bir odak noktası haline geldi.

 

Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın https://www.instagram.com/planet_pasd/

 

 

Önemli Bilgilendirme

Planet PASD Baloncuk Duvarları , uzun ömürlü çalışacak ve bu süre zarfında estetik ve ışıltılı görüntüsünden ödün vermeyecek şekilde üretilmektedir. Taban basıncına dayanım katsayısı hesabına göre minimum 5 mm kalınlığında akrilik kullanılmakta ve paneller Baloncuk Duvarı olarak imal edilmektedir. Firmamızda herhangi amaçla üretilmiş başka materyeller Baloncuk Duvarı olarak kullanılmamaktadır. Sera duvar ve tavanları için üretilen polikarbonat levhalar, ve 2 mm pleksiglastan , çatı örtme amaçlı üretilen sandviç plakalarla ilgimiz yoktur.

Dolayısıyla tüm sistemlerimizde piyasadaki diğer benzer ürünlerden ve imalatçılardan farklı olarak;

-UV dayanımlı, bulanıklık ve sararma yapmayan pleksiglas levhalar,

– Aydınlatmada yüksek ışık veren RGB mercekli modül led,

– İçine doldurulacak suyu kireçten ve bakteriden arındıracak ek reverse osmosis saf su filtresi

– Bakteri oluşumu ve yosunlanma engelleyici kimyasal solüsyon

– Montaj kolaylaştırıcı boyalı profil çerçeve

– Dayanıklı çelikten mamül taşıyıcı ayaklar ve üst tutucular

– Eloksallı alüminyumdan imal edilmiş , isteğe göre siyah, beyaz ve krem renkte boyalı imal edilebilen dış kaplama mevcuttur.

Dolayısıyla almış olduğunuz tüm ürün/proje tekliflerinde içerik karşılaştırması yapmanızı rica ederiz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sizlerde projelerinizde su dekoru kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Teknik konuda oldukça bilgili ve tecrübeli olan ekibimiz, projelendirmeden uygulamaya kadar her konuda size yardımcı olmak için burada olacak. Baloncuk Duvarı nasıl yapılır, nasıl tasarlanır, ne gerektirir sizler için bir soru işareti olmaktan çıkacak.

info@planetpasd.com 


WhatsApp chat