ARCHITECT @ WORK BALONCUK DUVARI

Baloncuk Duvarı, Bubble Wall

FUAR GİRİŞİ KARŞILAMA TASARIMINDA

BALONCUK DUVARI

15 farklı ülkede 26 şehirde düzenlenen Architect @ Work fuarı Türkiye’de ilk kez 2016 yılında düzenlendi. Türkiye’deki ilk temalarını ‘su’ olarak belirleyen fuar tasarımcıları bizlerle iletişime geçti ve keyifli bir çalışma süreci başladı. Fuara sponsor olarak hizmet veren firmamız, 2 günde 1000’in üzerinde mimara, girişin iki yanına yerleştirdiği 7şer metrelik Baloncuk Duvarı ® ile hoş geldiniz dedi. Önünden geçenlerin kayıtsız kalamadığı Baloncuk Duvarları bir çok ziyaretçiye fotoğraf fonu oldu.

Fuarda aynı zamanda stant kurarak tüm mimarlara ürünlerimizi tanıtıp teknik sorularını yanıtladık. Projelerde su dekoru kullanmanın en büyük sıkıntısı teknik sorulara cevap bulunacak bir merci olmaması. Bunu çok iyi bildiğimizden misafirlerimizi bu konuda aydınlattık. Ekibimizin proje aşamasından uygulama aşamasına her konuda yanınızda olduğunu sizlere de böylelikle bildirmek isteriz.

Projenin videosu;

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sizlerde projelerinizde su dekoru kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Teknik konuda oldukça bilgili ve tecrübeli olan ekibimiz, projelendirmeden uygulamaya kadar her konuda size yardımcı olmak için burada olacak. Baloncuk Duvarı nasıl yapılır, nasıl tasarlanır, ne gerektirir sizler için bir soru işareti olmaktan çıkacak.

info@planetpasd.com 

 

Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın https://www.instagram.com/planet_pasd/


error: Content is protected !!
WhatsApp chat