ARCHITECT @ WORK BALONCUK DUVARI

Baloncuk Duvarı, Bubble Wall

FUAR GİRİŞİ KARŞILAMA TASARIMINDA

BALONCUK DUVARI

15 farklı ülkede 26 şehirde düzenlenen Architect @ Work fuarı Türkiye’de ilk kez 2016 yılında düzenlendi. Türkiye’deki ilk temalarını ‘su’ olarak belirleyen fuar tasarımcıları bizlerle iletişime geçti ve keyifli bir çalışma süreci başladı. Fuara sponsor olarak hizmet veren firmamız, 2 günde 1000’in üzerinde mimara, girişin iki yanına yerleştirdiği 7şer metrelik Baloncuk Duvarı ® ile hoş geldiniz dedi. Önünden geçenlerin kayıtsız kalamadığı Baloncuk Duvarları bir çok ziyaretçiye fotoğraf fonu oldu.

Fuarda aynı zamanda stant kurarak tüm mimarlara ürünlerimizi tanıtıp teknik sorularını yanıtladık. Projelerde su dekoru kullanmanın en büyük sıkıntısı teknik sorulara cevap bulunacak bir merci olmaması. Bunu çok iyi bildiğimizden misafirlerimizi bu konuda aydınlattık. Ekibimizin proje aşamasından uygulama aşamasına her konuda yanınızda olduğunu sizlere de böylelikle bildirmek isteriz.

Projenin videosu;

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sizlerde projelerinizde su dekoru kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Teknik konuda oldukça bilgili ve tecrübeli olan ekibimiz, projelendirmeden uygulamaya kadar her konuda size yardımcı olmak için burada olacak. Baloncuk Duvarı nasıl yapılır, nasıl tasarlanır, ne gerektirir sizler için bir soru işareti olmaktan çıkacak.

info@planetpasd.com 

 

Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın https://www.instagram.com/planet_pasd/

 

 

Önemli Bilgilendirme

Planet PASD Baloncuk Duvarları , uzun ömürlü çalışacak ve bu süre zarfında estetik ve ışıltılı görüntüsünden ödün vermeyecek şekilde üretilmektedir. Taban basıncına dayanım katsayısı hesabına göre minimum 5 mm kalınlığında akrilik kullanılmakta ve paneller Baloncuk Duvarı olarak imal edilmektedir. Firmamızda herhangi amaçla üretilmiş başka materyeller Baloncuk Duvarı olarak kullanılmamaktadır. Sera duvar ve tavanları için üretilen polikarbonat levhalar, ve 2 mm pleksiglastan , çatı örtme amaçlı üretilen sandviç plakalarla ilgimiz yoktur.

Dolayısıyla tüm sistemlerimizde piyasadaki diğer benzer ürünlerden ve imalatçılardan farklı olarak;

-UV dayanımlı, bulanıklık ve sararma yapmayan pleksiglas levhalar,

– Aydınlatmada yüksek ışık veren RGB mercekli modül led,

– İçine doldurulacak suyu kireçten ve bakteriden arındıracak ek reverse osmosis saf su filtresi

– Bakteri oluşumu ve yosunlanma engelleyici kimyasal solüsyon

– Montaj kolaylaştırıcı boyalı profil çerçeve

– Dayanıklı çelikten mamül taşıyıcı ayaklar ve üst tutucular

– Eloksallı alüminyumdan imal edilmiş , isteğe göre siyah, beyaz ve krem renkte boyalı imal edilebilen dış kaplama mevcuttur.

Dolayısıyla almış olduğunuz tüm ürün/proje tekliflerinde içerik karşılaştırması yapmanızı rica ederiz.


WhatsApp chat